Kompletný zoznam 10 Payz lotériových stránok 2024

Payz, ktorý patrí medzi najuznávanejšie spôsoby platby elektronickou peňaženkou, môžu hráči lotérií využiť na financovanie svojich účtov. Ide o flexibilný spôsob platby, ktorý podporuje 54 mien a je dostupný vo viac ako 200 krajinách sveta. Payz podporuje nákupy losov v krajinách, kde sú online hazardné hry povolené.

Je to registrovaná ochranná známka spoločnosti PSI-Pay Ltd a má dlhú históriu v odvetví online platieb od roku 2000. Spoločnosť Payz predtým vydávala kartu s názvom ecoCard, ktorú nedávno nahradila karta Payz Mastercard. Hoci sa karta stále používa, noví používatelia Payz už nepotrebujú kartu EcoCard na nákup lotériových lístkov online.

Kompletný zoznam 10 Payz lotériových stránok 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Ako urobiť vklad s Payz v online lotériách

Tým, že ju riadi britský Úrad pre finančné správanie a partner spoločnosti Mastercard, si vybudovala silnú povesť zodpovednosti. Spôsob platby ecoVirtualcard užívateľovi umožňuje posielať platby do celého sveta bez obáv z toho, že ich budú sledovať úrady.

Zákazníci môžu mať prístup k svojim účtom aj cez aplikáciu Payz, ktorá im umožňuje ovládať svoje mobilné digitálne peňaženky. Od vkladov po prevody peňazí má mobilná aplikácia Payz všetky funkcie verzie pre stolné počítače. Väčšina online lotériových stránok akceptuje priame platby Payz, niektoré však môžu tiež potrebovať, aby zákazník prepojil svoju ekologickú kartu s kreditnou kartou.

Payz je perfektná platobná možnosť na zvýšenie zostatku na účte online lotériová stránka kde je táto forma hazardu legálna. Financovanie účtu by malo byť rýchlym a zjednodušeným postupom.

Ak chcete vložiť peniaze na lotto účet cez Payz, existuje séria krokov, ktoré hráči dodržiavajú. V prvom rade sa musí zákazník prihlásiť do akejkoľvek lotériovej platformy Payz. Potom môžu pristupovať k svojmu účtu po prihlásení a prechode do oblasti „pokladňa“. Medzi prezentovanými spôsobmi vkladu by si mal používateľ vybrať Payz ako preferovanú možnosť platby.

Po nastavení možnosti platby by mal hráč vyplniť požadovanú sumu vkladu a podrobnosti o Payz. Niektoré z požadovaných osobných údajov zahŕňajú telefónne číslo, adresu a krajinu bydliska. Po overení môže používateľ kliknúť na tlačidlo „Potvrdiť“ a poslať peniaze. Zostatok na ich lotériovom účte sa aktualizuje okamžite po dokončení transakcie.

Ako funguje Payz

Payz MasterCard sa pripája priamo k príslušnému ekoúčtu. Používateľ tak bude mať k dispozícii prostriedky na hranie online lotérie. Aj keď digitálna peňaženka ecoCard môže byť financovaná bankovým prevodom, nie je potrebné ju prepojiť s bankovým účtom.

Denný limit vkladu závisí od úrovne zákazníka. Noví používatelia, ktorí si práve otvorili účet Payz, sú umiestnení na klasickú úroveň a pomaly prechádzajú na striebornú úroveň. Maximálny denný limit vkladu na účet Payz je 200 EUR na klasickej úrovni a 3 000 EUR na úrovni Silver.

Môže používateľ vkladať peniaze cez mobilný telefón?

Áno. Je možné vkladať cez aplikáciu Payz, ktorá má rovnaké možnosti ako desktopová verzia. Aplikácia je podporovaná verziami pre Android aj iOS. Okrem toho môže používateľ navštíviť webovú stránku aj prostredníctvom mobilného telefónu, kedykoľvek potrebuje vykonať vklad.

Ako uskutočniť výber s Payz

Fanúšikovia lotérie si po úspešnej stávke užívajú výber svojich lotériových výplat. Peniaze si môžu vybrať zo svojho účtu pomocou Payz, akonáhle splnia požiadavky na výber. Mali by si však uvedomiť, že v závislosti od poskytovateľa online lotérie sa proces výberu môže líšiť. Niektoré stránky vyplácajú prostriedky na hlavný ekoÚčet, zatiaľ čo iné na Payz Mastercard.

Za týmto účelom sa hráč najprv prihlási do svojho lotériového účtu. Z rozbaľovacej ponuky vyberú ako spôsob platby Payz. Nakoniec musia zadať požadovanú sumu a potom pokračovať v potvrdení. S výplatami Payz je spojený malý poplatok, ktorý je však zanedbateľný a môže sa líšiť od jednej lotérie k druhej.

Aký je denný limit výberu?

Maximálny denný výber na striebornej úrovni je 750 EUR, pričom najvyššia suma, ktorú je možné vybrať v rámci jednej transakcie, je 250 EUR. Pre zlatú, platinovú a VIP úroveň je denný limit výberu až 1 500 EUR a jedna transakcia môže dosiahnuť až 500 EUR. Najvyšší počet výberov z bankomatu, ktorý môže klient denne uskutočniť, je 10-krát pre všetky stavy účtu.

Aké sú doby spracovania?

Proces výberu je zvyčajne rýchly, pričom niektoré lotériové stránky trvajú menej ako jeden deň, zatiaľ čo iné môžu trvať až 3 dni.

Dá sa vybrať cez mobilný telefón?

Áno. Vďaka pohodliu aplikácie Payz je možné vyberať peniaze pomocou mobilného telefónu. Klienti môžu tiež navštíviť webovú stránku Payz a previesť svoje prostriedky na iné bankové účty.

Bezpečnosť a ochrana v Payz

Dnešní hráči lotérie sú vystavení škodlivým činom podvodníkov alebo podvodníkov, ktorí pôsobia na webe. Bezpečnostný faktor musí vstúpiť do hry najmä pri online lotériových transakciách. Aby sa milovníci lotérie nedostali do pascí, musia si overiť, či je ich preferovaný spôsob platby schválený Úradom pre finančné správanie Spojeného kráľovstva.

Prevody peňazí pomocou Payz sú veľmi bezpečné a pokrývajú všetky bezpečnostné medzery, ktoré môžu podvodníci ohroziť. Spoločnosť sa zameriava na zabezpečenie dôvernosti a bezpečnosti citlivých informácií svojich klientov. Ich servery vykonávajú každú transakciu v súlade s dohodami s úradom pre finančné správanie, aby zabránili podvodom a praniu špinavých peňazí.

Payz využíva 3D Secure (3DS) v ekologických kartách, čo umožňuje transparentnosť a bezpečnosť pri presúvaní peňazí medzi online obchodníkmi a inými účtami. Dodatočnú ochranu poskytuje verifikácia v dvoch krokoch, aby sa zabezpečilo, že k účtu bude mať prístup iba oprávnený vlastník.

Pri dvojstupňovom overení zákazník dostane SMS alebo kód na svoje telefónne číslo a zadá heslo na overenie svojej identity. Takýto postup je nutnosťou zakaždým, keď používatelia pristupujú k svojim účtom. Klient buď dostane unikátny kód z Google Authenticator, alebo mu bude zaslaný priamo na telefón.

Možnosti zákazníckej podpory Payz pre lotérie

Zákazníci majú niekoľko spôsobov, ako sa rýchlo spojiť s podporou Payz, keď čelia ťažkostiam. Domovská stránka Payz má kontaktný formulár, funkciu živého rozhovoru a e-mailovú adresu. Klientom sa odporúča, aby poskytli svoje ID účtu, ak chcú byť obsluhovaní prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára.

Pri použití týchto dvoch kanálov sa odpoveď očakáva do 1-2 dní. Funkcia živého chatu Payz je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako sa dostať do kontaktu s online agentmi. Zástupca podpory je zvyčajne dosiahnuteľný prostredníctvom živého chatu v priebehu niekoľkých minút a je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Stránka FAQ je k dispozícii pre pomoc používateľom, ktorí sú uviaznutí a chcú získať rýchle odpovede na všeobecné otázky. Zákazníkom sa odporúča použiť funkciu živého chatu alebo e-mailu, ak sa vyskytnú problémy s prihlásením do svojich účtov alebo obavy o bezpečnosť účtu.

V prípade straty alebo odcudzenia karty Payz MasterCard sa odporúča riešiť problém prostredníctvom virtuálneho účtu Payz. Urobíte to výberom „ecoCard“ z ponuky vľavo a kliknutím na „Zrušiť kartu“. Kontaktné informácie Payz sú nasledovné:

  • Email: Customersupport@Payz.com
  • Telefónne číslo: volajte 08718981012
  • Pre live chat sa musíte prihlásiť do účtu
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková