Kompletný zoznam 10 Revolut lotériových stránok 2024

Revolut je finančná technologická firma so sídlom v Londýne v Anglicku. Nikolay Storonsky a Vlad Yatsenko založili platobnú metódu v roku 2015. Prostredníctvom svojich účtov poskytuje debetné karty, virtuálne karty, kryptomenu a ďalšie služby. Spoločnosť sa rýchlo rozvíjala a etablovala sa medzi popredných hráčov v online lotériových platbách. Získal milióny používateľov, ktorí používajú spôsob platby denne. To mu vynieslo ocenenie 1,7 miliardy dolárov, čím sa zaradil medzi najväčších svetových fintech jednorožcov. Okrem toho od roku 2021 mala spoločnosť viac ako 2 000 zamestnancov.

Kompletný zoznam 10 Revolut lotériových stránok 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

O Revolute

Medzi najobľúbenejšie funkcie platobnej metódy patrí možnosť mať na účte používateľa rôzne meny, čo znamená, že si môže vybrať, či bude platiť v GBP, EUR, USD alebo v ktorejkoľvek z ďalších 28 mien, ktoré služba v súčasnosti podporuje, vrátane kryptomien. Keď používatelia overia svoju identitu, je to pomerne jednoduchý postup.

Existuje viac ako 18 miliónov osobných používateľov vo viac ako 30 krajinách vrátane USA, Japonska a Austrálie. To znamená viac ako 30 rôznych mien v aplikácii. Obsahuje mobilnú aplikáciu na projektovanie a sledovanie výdavkov podľa kategórie, obchodníka a krajiny. Používatelia môžu program použiť aj na stanovenie obmedzení výdavkov.

Ako vykonať vklad cez Revolut

The spôsob platby nadviazala partnerstvo s niektorými z najväčších poskytovateľov online lotérií, ktorí ju rýchlo prijali ako svoju platobnú možnosť. Hráči si môžu objednať kartu Revolut na rôzne online transakcie alebo môžu pokračovať v používaní digitálnej podoby svojej karty okamžite zo svojho telefónu.

Postup na uskutočnenie metódy vkladu Revolut na lotériovej stránke online je jednoduchý. Na začiatok by ste mali hľadať kasíno, ktoré akceptuje kreditné karty ako spôsob platby. V závislosti od prémiového balíka, ktorý sa chcete pripojiť, môžu byť s registráciou účtu spojené poplatky. Na druhej strane používatelia potrebujú na vklady u ktoréhokoľvek prevádzkovateľa online lotérie iba balík základného účtu. Tento balík je k dispozícii bezplatne.

Vklad cez aplikáciu

Aby sa používateľ mohol pripojiť k Revolutu, musí si najprv stiahnuť aplikáciu. Potom zadajú svoje telefónne číslo, vytvoria si heslo a následne overia svoju identitu pomocou šesťmiestneho kódu, ktorý im príde na telefón. Používatelia však musia overiť svoju totožnosť poskytnutím svojho oficiálneho mena, dátumu narodenia, adresy bydliska a e-mailu pred dobitím 10 USD alebo viac.

Dobitie účtu je možné vykonať prepojením s iným existujúcim bankovým účtom toho istého používateľa a zadaním informácií o kreditnej karte. Používateľ si môže vybrať medzi bežným alebo prémiovým účtom, pokiaľ zaplatí požadovaný poplatok. Okrem toho budú musieť poskytnúť selfie fotografiu a jasnú kópiu svojho preukazu totožnosti alebo pasu na účely preukázania totožnosti.

Kompatibilita Revolut s VISA a MasterCard je jednou z jeho najatraktívnejších funkcií. Počet online lotériové stránky ktoré akceptujú Revolut ako spôsob platby sa každým dňom rozrastá a hráčom dáva na výber ďalšie možnosti. Ak chcete vykonať priamy vklad pomocou Revolutu, hráči prejdú do platobnej sekcie ich webovej stránky a vyberú kartu Revolut.

Platba kartou VISA/MasterCard

Okrem toho si môžu vybrať ako spôsob platby VISA alebo MasterCard, ak je prepojený s ich účtom Revolut. Zadajte čiastku vkladu, číslo užívateľskej karty, meno a CVC kód. Pred uskutočnením akéhokoľvek prevodu peňazí by ste mali skontrolovať, či existuje požiadavka na minimálny vklad. Keď používateľ potvrdí transakciu, bude mať svoj kredit Revolut, ktorý môže použiť v online kasínach. Používatelia môžu na tejto kryptomenovej burze zameniť svoje meny za bitcoiny, litecoiny, ethereum, bitcoin cash alebo XRP.

Ako vykonať výber pomocou Revolutu

Pri používaní spôsobu platby na väčšine online lotériových stránok musia používatelia vkladať vklady prostredníctvom Revolut Payments, aby mali prístup a výber pomocou rovnakého systému. Používatelia, ktorí plánujú použiť túto metódu na výplaty v lotérii, sa teda musia držať rovnakého spôsobu platby aj na vklad.

Čas na výplaty lotérií na niektorých online lotériových stránkach nie je okamžitý. Používatelia však stále môžu nájsť stránky s online lotériami, ktoré im umožňujú vyplatiť peniaze v ten istý deň. Niekoľko stránok vykonáva bezpečnostné kontroly, aby sa zabezpečilo, že prostriedky budú vyplatené na správne účty.

Ak chcete vybrať, používatelia nájdu časť „Pokladňa“ na stránke online lotérie. Potom vyberú Revolut ako spôsob výberu. Nakoniec zadajte údaje o karte Revolut a dokončite transakciu. Výber trvá väčšinou tri až šesť pracovných dní. Niektoré kasína však umožňujú okamžitý výber výberov pomocou Revolutu. Musia splniť ďalšie podmienky. Navyše, používatelia, ktorí si predplatia prémiové balíčky, budú mať z tejto možnosti väčší úžitok.

Poplatky za výber

Pri výbere peňazí z online lotériových stránok nad určitý limit sa účtuje poplatok 2 %. Výbery až do výšky 200 $ sú bezplatné, potom sú spoplatnené 2 percentami. Za transakcie, ktoré presiahnu mesačný limit šesťtisíc eur vo všetkých menách, sa platí aj 0,5-percentný poplatok. S kartou Revolut sú výbery z bankomatov vo väčšine regiónov bezplatné, takže používateľom nebudú účtované žiadne nadmerné poplatky.

Bezpečnosť a ochrana v Revolute

Revolut je dobre známy svojimi bezpečnostnými opatreniami pre svojich používateľov. Spôsob platby poskytuje používateľom plnú kontrolu nad svojimi financiami, takže môžu vidieť všetky odchádzajúce a akékoľvek podozrivé transakcie. Okrem toho má pre používateľov prepojených s kartami Visa a MasterCard všetky ďalšie bezpečnostné opatrenia. Používatelia sú tiež chránení pred podvodmi pri používaní spôsobu platby, pretože môžu zmraziť svoje karty a kontaktovať zákaznícky servis prostredníctvom živého chatu alebo automatickej horúcej linky na blokovanie kariet. Môžu tiež zmraziť svoje karty.

Spôsob platby je populárny, pretože využíva algoritmy na odhaľovanie akejkoľvek činnosti zahŕňajúcej podvody alebo iné nezákonné konanie. Na rozdiel od iných bankových systémov ich algoritmy automaticky pozastavia účty, kým jeden z ich agentov pre dodržiavanie predpisov neposúdi situáciu.

Poskytovateľ má bankovú licenciu od Európskej centrálnej banky a požiadal o bankovú licenciu v Spojenom kráľovstve. Je to plná banka niektoré ďalšie krajiny, ale nie v Spojenom kráľovstve, a to znamená, že spôsob ochrany hotovosti používateľov je odlišný v porovnaní s bankami na hlavnej ulici a inými digitálnymi bankami. Používatelia by si však mali uvedomiť, že v prípade platobnej neschopnosti Revolutu budú môcť požiadať o svoje prostriedky z tohto oddeleného účtu v inej banke, kde sú prostriedky zákazníkov chránené.

Možnosti zákazníckej podpory Revolutu

Je ľahké skontaktovať sa so spoločnosťou Revolut, pretože si svojich zákazníkov veľmi váži. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Používatelia, ktorí majú prémiové balíčky, však dostanú prioritnú podporu. Zákaznícky servis Revolut je dostupný v rámci aplikácie. Jediné, čo musíte urobiť, je jednoducho klepnúť na ikonu pre pomoc a kliknúť na veľký otáznik vo vnútri bubliny.

Toto predstavuje pomoc v sekcii FAQ pre menšie problémy. Závažné problémy môžu vyžadovať, aby kontaktovali zákaznícku podporu. Môžete tiež požiadať o rozhovor v reálnom čase so zástupcom zákazníckeho servisu na ich webovej stránke alebo im môžu zavolať.

Používatelia môžu svoje karty zablokovať aj kedykoľvek zavolaním na automatizovanú telefónnu linku alebo v aplikácii. Číslo im pomáha dočasne zablokovať kartu v prípade potreby a ponúka aj zaznamenané informácie. Ich stránky sociálnych médií budú tiež veľmi užitočné pre používateľov.

Okrem toho môžu používatelia použiť tretiu stranu, Resolver. Ide o bezplatnú službu riešenia sťažností, ktorá spája britských zákazníkov priamo s akýmikoľvek poskytovateľmi zákazníckych služieb, ktorí potom môžu riešiť ich problémy. Podpora je dostupná pre Revolut, kde poskytuje používateľom všetky potrebné informácie potrebné na nastolenie a riešenie akéhokoľvek problému.

Kontaktné informácie

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková