Kompletný zoznam 10 Trustly lotériových stránok 2024

Trustly je jednou z najlepších online platobných metód, ktorá používateľom umožňuje platiť za služby bez bankovej karty alebo mobilnej aplikácie. Bola založená v roku 2008 v Štokholme švédskou fintech spoločnosťou Trustly Group. Spočiatku bola označovaná ako InstantBank. Dnes spoločnosť spolupracuje s viac ako 6 300 finančnými inštitúciami a má zákaznícku základňu približne 525 miliónov. Otvorený bankový systém uľahčuje prevod s inými online obchodníkmi, ako sú PayPal, eToro, AliPay, eBay, Dell, GoFundMe a Wise. Trustly sa bežne používa v Európe, Severnej Amerike a regióne Commonwealth of Independent States (SNŠ).

Kompletný zoznam 10 Trustly lotériových stránok 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Ako vykonať vklad v Trustly

Trustly v roku 2019 získal 1 miliardu spotrebiteľov a v roku 2020 rozšíril svoje služby do Kanady a Austrálie. Mechanizmus Trustly prebieha v reálnom čase a okamžite. Vďaka jednoduchému použitiu na mobilných zariadeniach je Trustly ideálny na transakcie s hernými webmi a online lotériami. Cezhraničné platby sú možné aj pri hraní na zámorskej lotérii.

Zákazníci si nemusia zaregistrovať účet u Trustly, aby ho mohli používať na lotériovej stránke online alebo u iného obchodníka. Pokiaľ sa to objaví medzi spôsobmi vkladu, môžu stávkujúci prevádzať prostriedky bez toho, aby opustili online lotériová stránka. Na niektorých platformách sa môže zobrazovať ako InstantBank, ale služba je rovnaká. Pred použitím Trustly by si hráči lotérie mali overiť, či ich banka spolupracuje s Trustly.

Všetky veľké banky vo Švédsku, Fínsku, Dánsku a Španielsku podporujú transakcie Trustly. Peniaze prichádzajú priamo z bankového účtu po prepojení s Trustly. Nemalo by sa teda zamieňať s online bankovým účtom. Služba ponúka extra bezpečnosť k priamemu bankovému prevodu.

Pri použití tejto transakčnej metódy je dobré si overiť v online lotérii prípadné poplatky. Trustly si za online platby neúčtuje nič. Ďalším faktorom, ktorý treba zvážiť, je limit minimálneho vkladu. Keď je všetko jasné, hráči lotérie by mali postupovať podľa týchto krokov, aby dokončili vklad Trustly.

 1. Vyberte hru lotto a kliknite na tlačidlo hrať
 2. Otvorte okno vkladu na stránke pokladňa/platby
 3. Vyplňte sumu, ktorú chcete vložiť ako zálohu
 4. Ako poskytovateľa bankovníctva vyberte Trustly
 5. Zobrazí sa nové okno pokladne
 6. Prihláste sa do online bankového účtu
 7. Potvrďte sumu, ktorá sa má strhnúť z bankového účtu

Po potvrdení sa prostriedky ihneď dostanú na stránku lotérie. Jednou z výhod Trustly je minimalizácia online podvodov. Stávkujúci aj poskytovateľ lotérie majú optimálnu bezpečnosť.

Ako vykonať výber s Trustly

Výplaty v lotérii nemôžu byť s Trustly jednoduchšie. Tento proces je rovnako jednoduchý ako vklad, pokiaľ zákazník dokončil svoj KYC na mieste lotérie. Tu sú základné kroky na vyplatenie peňazí s Trustly.

 1. Prejdite do sekcie pokladne a kliknite na výbery/výplaty
 2. Zadanie sumy na výber
 3. Kliknutím na Trustly (ak bola použitá pri vklade, bude to automatická voľba)
 4. Výber bankového poskytovateľa
 5. Objaví sa nová stránka
 6. Prihláste sa pomocou bankových údajov
 7. Potvrdenie transakcie a čakanie na schválenie od poskytovateľa online lotérie

Výplaty v lotérii požadované cez Trustly sú spracované do jedného až dvoch pracovných dní. Príležitostne môže trvať dlhšie, kým sa prostriedky dostanú na bankový účet hráča, pretože mnohé finančné inštitúcie majú držbu, ktorá pomáha obmedziť online podvody. Pred vyplatením peňazí musia hráči splniť všetky stávkové požiadavky.

Keď je čas požiadať o výhru na stránke online lotérie, výherca by mal použiť správne meno. Niektoré loto stránky vyžadujú právnu identifikáciu alebo rovnaké meno na lotériovom tikete. Renomované stránky zabezpečujú, že výhry budú vyplatené právoplatným vlastníkom. Stojí za zmienku, že výherné tikety platia na konkrétne obdobie, preto je dôležité prečítať si podmienky lotériovej stránky online.

Bezpečnosť a ochrana v Trustly

Systém Trustly je podporovaný rovnakými špičkovými bezpečnostnými štandardmi pri manipulácii s údajmi ako banky. Ich overovacie techniky sú navrhnuté tak, aby zmiernili bežné problémy s kybernetickou bezpečnosťou. Okrem toho je Trustly regulovaný Úradom pre finančný dohľad Švédska; zákazníci tak môžu dôverovať ich službám pre bezpečné transakcie.

Pri prihlasovaní pomocou bankových prihlasovacích údajov poskytuje Trustly Secure Socket Layer (SSL) na ochranu spojenia s prehliadačom. Je jednoduchšie zistiť, či je šifrovanie SSL aktívne, pretože sa na webovej adrese zobrazuje ako HTTPS.

Mnoho tipujúcich sa obáva rizika podvodu pri hraní online lotto. Ale s Trustly takéto hrozby nemajú na hráčov nič. Keďže systém neukladá bankové informácie, žiadny hacker nemá prístup k citlivým údajom hráča. Trustly vyžaduje, aby zákazník poskytol používateľské meno, heslo a bezpečnostný token odoslaný prostredníctvom textovej správy.

Tieto poverenia pozná iba vlastník účtu, takže je pre hackera ťažké uhádnuť. Okrem 3-D Secure (3DS) a robustného šifrovania môžu fanúšikovia lotérie hrať bezpečne online.

3D Secure zahŕňa 2-krokové overenie pri každej platbe na stránke lotto. 3D je skratka pre tri domény – banku, online obchodníka a platformu 3DS. Platby nie je možné spracovať bez súhlasu majiteľa účtu. To je dôvod, prečo zákazníci musia zadať PIN kód na potvrdenie prevodu prostriedkov.

Spoľahlivé možnosti zákazníckej podpory

Trustly sa zaväzuje poskytovať zákazníkom najlepšiu podporu, aby boli spokojní. Toto je dôležitý aspekt online platobné metódy. Každý, kto má problém so spracovaním platby, môže kontaktovať Trustly dvoma spôsobmi:

 • Telefón
 • Kontaktný formulár na stránke „Kontaktujte nás“

Spoľahlivé telefónne linky fungujú medzi 9. a 12. hodinou SEČ. Existuje jedinečný rad pre zákazníkov z rôznych krajín, ako je Spojené kráľovstvo a Švédsko. Pre pomoc pri transakciách je najlepšie zapísať si podrobnosti do kontaktného formulára. Požiadajú o také informácie, ako je celé meno, e-mailová adresa, referenčné ID, predmet a presný dotaz.

Pri dopyte na konkrétnu transakciu je nevyhnutné zaslať doklad o platbe vo formáte jpeg, pdf alebo png. Takéto detaily pomáhajú získať riešenia šité na mieru od zástupcov starostlivosti o zákazníkov.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková