Najlepšia 4D Lotto Lotéria v 2024

Jednou z najpopulárnejších lotériových hier v Malajzii je 4D Lotto, čo je skratka pre štyri číslice. Hráč vyberie štyri číslice od 0 do 9999. V žrebovaní je vybratých dvadsaťtri čísel. Hráči sa môžu rozhodnúť hrať 4D niekoľkými spôsobmi. Tieto možnosti zahŕňajú štandardný vstup, i-Perm a 4D rolku. Po dokončení žrebovania môžu hráči skontrolovať oficiálne 4D stránky, aby potvrdili výherné čísla alebo si to overili u predajcu tiketov.

Výhercovia si musia ceny uplatniť do 181 dní od dátumu žrebovania lotérie. Tu sú kroky na získanie výhry.

Isabella Garcia
ExpertIsabella GarciaExpert
ResearcherAishwarya NairResearcher

Ako hrať 4D Lotto

Štandardný vstup

Pri štandardnom vstupe si hráč môže vybrať určité číslo, napríklad 2356, a rozhodnúť sa staviť MALÉ alebo VEĽKÉ. Ak tipujete BIG, kupujúci môže okrem špeciálnej ceny vyhrať aj tretiu, druhú alebo prvú cenu. Ak tipujete MALÉ, hráč môže vyhrať iba tretiu, druhú alebo prvú cenu.

Kúpa lístka v Malajzii stojí 1 Ringgit (RM). Stávkovanie SMALL od 4D ponúka lepšie kurzy na výhru veľkých súm peňazí ako VEĽKÁ stávka. Hráč však môže mať väčšiu šancu vyhrať ďalšie odmeny a ceny útechy.

4D rolka

Pri 4D hode môže hráč nahradiť R číslicu výherného čísla. Písmeno R predstavuje číslice v rozsahu od 0 do 9. Ak napríklad hráč nahradí vyššie uvedené číslo R, z 2356 sa stane R356, čo dáva kupujúcemu tiketu 10 záznamov od 0356 do 9356. Hráč sa môže rozhodnúť umiestniť R na miesto ľubovoľnej číslice čísla, napríklad 2R56 alebo 235R. Keďže hranie variantov Roll predstavuje 10 vstupov, cena je 10 RM.

Permutácia poistenia

Zakúpením Permutácie poistenia dáva držiteľovi vstupenky množstvo variácií. Vstup hráča obsahuje variácie jeho 4D čísla. Napríklad číslo 2356 môže mať 24 variácií alebo permutácií, ako napríklad 2536, 2653 alebo 5326. Pomocou i-Perm si hráč vyberie, koľko permutácií si chce kúpiť, vrátane 24, 12, 6 alebo 4.

Cena sa líši v závislosti od počtu zvolených permutácií. Hráč si môže vybrať čísla pre každý typ vstupu manuálne alebo pomocou rýchleho výberu, ktorý umožňuje počítaču náhodne vyberať čísla pre hráča. Ani jeden spôsob nezaručuje výhru.

Špeciálne žrebovanie

V Malajzii a ostatné krajiny, 4D Lotto je populárna hra, ktorá priťahuje obrovské množstvo účastníkov. Aj keď výnosy zo špeciálnych žrebovaní 4D v posledných rokoch klesali, hráči si stále kupujú lístky. V roku 2019 vyzbieralo malajské ministerstvo financií viac ako 113 miliónov RM. Do roku 2020 toto číslo kleslo na takmer 73 miliónov RM. Napriek tomu zostáva 4D hra populárna.

Dokonca aj uprostred pandémie si niektorí hráči kupujú špeciálne žrebovacie 4D losy, aj keď nie toľko ako v roku 2019. Do septembra 2021 ministerstvo financií vykazuje príjmy zo 4D špeciálnych žrebovaní len vo výške 38 miliónov RM.

Aplikácie, ktoré vám pomôžu hrať 4D Lotto

Aplikácia Mayago a podobný softvér ponúkajú hráčom spôsob, ako analyzovať trendy 4D lotérie. Používatelia môžu prepínať medzi jazykmi v rôznych jazykoch, ako je nemčina, japončina, angličtina a čínština lotériová hra podľa výberu.

Aplikácie navyše podporujú 4-ciferné a 3-miestne lotériové hry, čo používateľom umožňuje jednoducho aktualizovať výsledky hry, dostávať odporúčania na čísla a zvýrazňovať trendy a vzory v po sebe nasledujúcich žrebovaniach.

Používatelia lotériovej aplikácie môžu preskúmať každé možné číslo vrátane presných zhôd a permutácií. Skúmaním čísel z historických žrebov môže hráč pochopiť párne, nepárne, vysoké a nízke kombinácie. Tieto informácie sú neoceniteľné pre informovaný výber čísla tiketu a poskytujú cenný prehľad pre analýzu.

Lotériové aplikácie poskytuje tiež funkčnú podporu pri exporte štatistík a generovaní odporúčaní čísel na základe štatistickej analýzy. Pre hráča je lotériová aplikácia cenným partnerom pri generovaní pravdepodobných čísel, analýze historických údajov o lotérii a sledovaní minulých žrebov.

Kurz 4D Lotto

BIG Odds

Vyhrať BIG je jednoduchšie, pretože BIG 4D ponúka najlepšie kurzy, aj keď sú ceny menšie. S 23 číslami a 5 samostatnými výhernými úrovňami. V prvých troch kategóriách vyhrajú tri čísla tiketov. Zvyšných 20 čísel sa rozdelí, pričom zostane 10 výherných čísel pre kategóriu špeciálnych odmien a zvyšných 10 pre kategóriu odmien útechy. Nasledujúce predstavujú ceny udelené BIG hráčom.

  • 1. cena - 2 500 RM
  • 2. cena - 1 000 RM
  • 3. cena - 500 RM.
  • Špeciálna odmena - 180 RM
  • Odmena za útechu - 60 RM

MALÁ predpoveď

4D MALÉ výhry sú vyššie ako VEĽKÉ ceny. Je však menej víťazov a menej šancí na výhru. Z 23 vyžrebovaných čísel sú pre hráčov k dispozícii iba tri ceny. Výhry sa v Malajzii rozdeľujú podľa nasledujúceho rozpisu.

  • 1. cena - 3 500 RM
  • 2. cena - 2 000 RM
  • 3. cena – 1 000 RM

Nárokovanie cien 4D Lotto

Výhercovia musia spolu so vstupenkou predložiť cestovný pas alebo preukaz totožnosti. In Malajzia, hráč, ktorý vyhrá menej ako 60 000 RM, môže zbierať prostriedky z 4D predajní. Výhry viac ako 60 000 RM, ale menej ako 2 000 000, si môžu hráči vyzdvihnúť od regionálnej kancelárie 4D.

V prípade výhier vyšších ako 2 000 001 RM si hráči musia nárokovať cenu v administratívnom sídle 4D. Pre Magnum 4D musia víťazi cestovať do Kuala Lumpur. Na oficiálne vyzdvihnutie peňažných cien sú potrebné stretnutia.

V Malajzii organizujú lotérijní úradníci 4D kresby v nedeľu, sobotu a stredu. Špeciálne žrebovanie sa koná v niektoré dni, zvyčajne v utorok. Prevádzkovateľ musí mať oprávnenie ministerstva uskutočniť mimoriadne žrebovanie. Hráči sa môžu o týchto špeciálnych žreboch dopočuť na udalostiach, ako sú narodeniny vládcov alebo čínsky Nový rok.

Agenti lístkov informujú hráčov o špeciálnom žrebovaní približne 7 dní pred dátumom žrebovania. Prevádzkovatelia lotérií sú poverení vládou. Hráči si môžu vybrať medzi autorizovanými spoločnosťami, ako sú ToTo 4D, Magnum 4D, STC alebo Sabah. Pri vyhrávaní veľkých súm si hráči musia žiadať sumy nad 2 000 001 RM priamo z sídla príslušnej spoločnosti.

About the author
Isabella Garcia
Isabella Garcia
About

Isabella Garcia, láskavo známa ako 'Lucky Lotti' na LottoRanker, kombinuje svoj juhoamerický vkus s hlbokými odbornými znalosťami v globálnych lotériách. Zo slnkom zaliatych pláží Ria Isabella dekóduje zložitosť lotérií a prináša hráčom tie najlepšie tipy a triky.

Send email
More posts by Isabella Garcia