Najlepšie Lotéria Hry

Lotéria

Lotéria je forma hazardu, ktorá je veľmi ovplyvnená náhodou. Táto hra je veľmi známa po celom svete, keďže hráči lotérie majú šancu vyhrať obrovské množstvo peňazí. Šanca na výhru v lotérii je však extrémne nízka, treba len dúfať.

Zobraziť viac
Scratch Cards

Stierací žreb je to, ako to znie – kúsok žrebu, zvyčajne s atraktívnou potlačou popisujúcou odmenu, na ktorej je možné zoškrabať časť povrchu a odhaliť, čo je pod. Keď sa pýtame, ako hrať lotériu online, musíme myslieť na stieracie žreby – sú veľmi populárne. Pri prechode z režimu offline do režimu online sa „škrabanie“ vykonáva pomocou klávesnice na vašom notebooku, tablete alebo smartfóne. Cena môže byť kdekoľvek od malej sumy alebo dokonca jednoducho práva hrať znova zadarmo, až po milióny dolárov. Ceny môžu zahŕňať aj dovolenky, autá, domáce spotrebiče a podobné odmeny.

Zobraziť viac
Keno

Keno patrí medzi najstaršie hry v moderných kasínach. Ide o lotériový druh hazardu, ktorý je populárny v mnohých častiach sveta. Hoci nepatrí medzi najlepšie platené lotérie, hra si stále drží svoje miesto proti takým ako MegaMillions a Powerball. Hra existuje už takmer 2000 rokov a často sa mení názov a forma. V hre sú väčšinou čísla 1-80. Hráči, ktorí si kupujú lístky na Keno, zakrúžkujú čísla, ktoré očakávajú, že sa v žrebovaní objavia.

Zobraziť viac
Samuel O'Reilly
ExpertSamuel O'ReillyExpert
WriterMartina NovákováWriter
About the author
Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
Hry
About

Samuel O'Reilly, rodák z Aussie, je hlavným mozgom niektorých z najpozoruhodnejších online kasínových sprievodcov. S desaťročím v hernom priemysle je Samuelova odbornosť na špičkovej úrovni, vďaka čomu sú jeho recenzie obľúbené medzi nováčikmi aj profesionálmi. Názov avatara: CasinoKangaroo

Send email
More posts by Samuel O'Reilly