Najlepšia Nanum Lotto Lottery v 2023

Nanum Lotto, predtým známe ako Lotto 6/45, je lotéria najvyššej úrovne v Južnej Kórei. Jeho popularita pramení z jeho zábavnej hry a svetových jackpotov. Navyše, losy do lotérie sú za rozumnú cenu, stoja menej ako jeden dolár. Medzi ďalšie výnimočné klady Nanum Lotto patrí jeho jednoduchosť, peňažné paušálne sumy za všetky ceny a pôsobivé ceny druhej úrovne. Bohužiaľ, lotéria je k dispozícii iba pre obyvateľov Južnej Kórey vrátane turistov.

Žrebovanie Nanum Lotto sa koná raz týždenne, v sobotu o 20:40 miestneho času. Žrebovanie sa zvyčajne vysiela naživo na miestnom súkromnom kanáli s názvom SBS.

Najlepšia Nanum Lotto Lottery v 2023
Všetko, čo potrebujete vedieť o Nanum Lotto

Všetko, čo potrebujete vedieť o Nanum Lotto

Od začiatku lotérie vyprodukovala viac ako milión výhercov, pričom 4 789 odišlo s jackpotom. Na rozdiel od väčšina online lotérií, lotéria zvyčajne nepropaguje garantované minimálne jackpoty. Napriek tomu vyčleňuje 75 % zo svojho celkového výherného fondu na jackpot.

Jackpot sa môže prevrátiť maximálne trikrát. Po treťom preklopení sa sumy zrolujú nadol na sekundárne úrovne cien.

Všetko, čo potrebujete vedieť o Nanum Lotto
Kde kúpiť vstupenky na Nanum Lotto?

Kde kúpiť vstupenky na Nanum Lotto?

Prvým problémom väčšiny nových hráčov musí byť to, ako si kúpiť lístok do lotérie Nanum Lotto online. Vstupenky Nanum Lotto je možné zakúpiť iba od fyzických predajcov vstupeniek Južná Kórea. Na rozdiel od mnohých iných národných lotérií v súčasnosti nemajú tipujúci možnosť kúpiť si tikety online.

Najlepšie na kúpe lístka na Nanum Lotto je, že tento proces je bezproblémový. „Oprávnený“ hráč vo veku 18 rokov alebo starší sa musí prezentovať iba v určenej predajni.

Kde kúpiť vstupenky na Nanum Lotto?
Krátka história Nanum Lotto

Krátka história Nanum Lotto

Nanum Lotto vzniklo len pred dvoma desaťročiami po tom, čo verejnosť požadovala spoľahlivú a férovú lotériu. Spoločnosť poskytujúca lotériové služby bola vlastnená a riadená spoločnosťou Nanum Lotto Inc. Spoločnosť Nanum Lotto Inc. sa stala jediným poskytovateľom služieb pre online lotérie a stávkovanie v roku 2007 na základe oficiálnej zmluvy s Kórejskou lotériovou komisiou.

V roku 2013 ministerstvo hospodárstva a financií povolilo organizácii prevziať všetky formy lotérií v krajine. To pomohlo urobiť ich lotériu jedinou legálnou dostupnou vtedy.

V roku 2009 organizácia získala certifikát úrovne 1 od o Rámec zodpovedného hrania World Lottery Association a certifikát úrovne 2 v roku 2013. Tieto poverenia a mnohé ďalšie, ktoré poskytovateľ lotérie nazbieral v priebehu rokov, pomohli spoločnosti Nanum Lotto etablovať sa ako dôveryhodná a renomovaná.

Krátka história Nanum Lotto
Je Nanum Lotto legálne hrať?

Je Nanum Lotto legálne hrať?

Nanum Lotto je a licencovaná lotériová hra fungovali legálne podľa juhokórejských zákonov. Je regulovaný národným legislatívnym rámcom, ktorý pomáha hráčom poskytnúť pokoj, pokiaľ ide o dôveryhodnosť. Kórejská lotériová komisia prvýkrát udelila spoločnosti päťročnú licenciu na prevádzkovanie národnej lotérie v Južnej Kórei v roku 2013.

Právna zmluva, ktorá robí z Nanum Lotto exkluzívnu národnú lotériu v Južnej Kórei, sa rozširuje na poskytovanie bezpečnosti a ochrany tipujúcim. Medzi zákonné požiadavky patrí, že lotérie môžu byť ponúkané iba hráčom starším ako 18 rokov a že tipujúci by mali byť rozumní.

Okrem toho je poskytovateľ lotérie obmedzený na poskytovanie svojich služieb tipujúcim v rámci krajiny, čo tiež znamená, že hráči nemôžu hrať Nanum Lotto online.

Je Nanum Lotto legálne hrať?
Ako hrať Nanum Lotto

Ako hrať Nanum Lotto

Nanum Lotto používa štandardné pravidlá lotérie v štýle žrebovania. Ak chcete začať hru, hráči si musia kúpiť toľko lístkov, koľko chcú v termínoch žrebovania, v ktorých chcú hrať. Potom musia vybrať šesť hlavných čísel zo skupiny 45 čísel.

Neexistujú žiadne ďalšie fondy na výber bonusových čísel alebo doplnkových hier, vďaka čomu je Nanum Lotto jednou z najdostupnejších lotérií. Hráči by potom mali počkať na žrebovanie po manuálnom označení žrebov vybranými číslami.

Hráči môžu porovnávať vyžrebované čísla s vybranými číslami. Zhoda všetkých šiestich čísel vyhráva majiteľ tiketu jackpot. Vynechanie niekoľkých čísel sa kvalifikuje aj na niekoľko vedľajších cien, ktoré sú tiež zvyčajne významné.

Okrem toho a bonusová loptička sa spravidla žrebuje navyše do šiestich hlavných čísel počas žrebovania. Zarovnanie bonusovej loptičky kvalifikuje tipujúcich na niekoľko bonusových cien.

Ak viacerí hráči vyhrajú jackpot v jednom žrebovaní, výhra sa rozdelí medzi výhercov rovnakým dielom. Ak jackpot nikto nevyhrá, jackpot sa trikrát pretočí a potom sa zníži na nižšie úrovne výhier.

Ako hrať Nanum Lotto
Aké sú šance na výhru Nanum Lotto?

Aké sú šance na výhru Nanum Lotto?

Nanum Lotto ponúka jedny z najlepších výherných kurzov v porovnaní s inými národnými lotériami. Je to preto, že má päť rôznych úrovní cien, ktoré môžu tipujúci vyhrať z akéhokoľvek jedného tiketu. Rozdiel medzi výhernými kurzami pre päť úrovní výhier je však pomerne vysoký, pričom výhra jackpotu má najnižší kurz.

Pravdepodobnosť výhry jackpotu zhodou všetkých šiestich šťastných čísel je 1 ku 8 145 060. Zhoda piatich šťastných čísel plus bonusová loptička, ktorá vyhrá cenu druhej úrovne, má kurz 1 ku 1 357 510. Tretia cena je za zhodu piatich zo šiestich hlavných čísel.

Šanca na to je 1 ku 5 725. Zodpovedajúce štyri hlavné loptičky vyhrávajú cenu štvrtej úrovne. Šanca na to je 1 ku 733. Posledná úroveň výhier je na vyrovnanie troch zo šiestich hlavných čísel s kurzom 1 ku 11.

Dve najnižšie úrovne cien majú relatívne atraktívne kurzy. Výhry pre tieto úrovne cien sú však pevné a relatívne veľmi nízke. Ceny pre tretiu a druhú úroveň cien sú podobné napriek obrovskému rozdielu vo výherných kurzoch.

Aké sú šance na výhru Nanum Lotto?
Možnosti výplaty, ak vyhráte Nanum Lotto

Možnosti výplaty, ak vyhráte Nanum Lotto

Výplaty pre výhercov Nanum Lotto môžu byť uskutočnené v predajniach lístkov alebo v kanceláriách Nanum Lotto v závislosti od vyhranej sumy. Nižšie sumy sa platia v predajniach, kde boli výherné tikety zakúpené.

Významnejšie výhry sú vyplácané z kancelárií Nanum Lotto po potvrdení totožnosti výhercu a validácii výherného tiketu.

Treba poznamenať, že všetky výhry v Nanum Lotto podliehajú daniam a hráči ešte nemajú šancu kúpiť si lístky Nanum Lotto online. Juhokórejská vláda vyberá 22 % daň zo všetkých výhier v hodnote nižšej ako 50 miliónov KRW (približne 35 800 USD) a 33 % zo všetkých výhier prekračujúcich limit. Sadzby dane z lotérií patria medzi najvyššie na svete.

Možnosti výplaty, ak vyhráte Nanum Lotto
Tipy a triky ako hrať Nanum Lotto

Tipy a triky ako hrať Nanum Lotto

Kúpiť viac vstupeniek

Najúčinnejší spôsob, ako zvýšiť matematickú pravdepodobnosť výhry, je kúpiť si viac tiketov na každé žrebovanie. Nákup viac tiketov, dokonca aj v tých najlepších online lotériách, nezlepšuje šance hráča na výhru, ale aspoň zlepšuje jeho šance.

Najmä pri kúpe viacerých tiketov na to isté žrebovanie by mal hráč postupovať strategicky a diverzifikovať čísla tiketov, aby zvýšil svoje šance na výhru. Stávkujúci môžu využiť mnohé efektívne stratégie výberu čísel pomôcť zabezpečiť, aby boli vybrané čísla dobre diverzifikované.

Hrajte po prevrátení tretieho jackpotu

Ďalší praktický tip na hranie Nanum Lotto má počkať, kým sa jackpot prevalí tretíkrát. Výška jackpotu je v tom čase zvyčajne najvyššia, keďže lotéria umožňuje maximálne len tri otočky. Stratégia umožňuje tipujúcim využiť prvý tip, pretože si môžu ušetriť prostriedky na tikety až do tretieho otočenia a kúpiť si ďalšie tikety na ďalšie žrebovanie.

Pripojte sa k lotériovému syndikátu

Lotériové syndikáty väčšinou využívajú hráči online lotérií, kde hráči spájajú prostriedky na nákup online lotériových lístkov. Pripojiť sa k lotériovému syndikátu je ďalším cenným tipom pre hráčov, ktorí sa tešia na zvýšenie svojich šancí na výhru v Nanum Lotto.

Avšak stávkujúci, ktorí nepovažujú offshore lotériové syndikáty pre nich za vhodné, si môžu vytvoriť svoje vlastné pozvaním priateľov a príbuzných, aby hrali rovnakú lotériu. Zvýšené šance na výhru, ktoré poskytujú lotériové syndikáty, sú však spojené s rozdelením výhier medzi členov syndikátu.

Tipy a triky ako hrať Nanum Lotto