Jackpot Scratch Cards : Hrajte online a vyhrajte obrovské ceny

Stierací žreb je to, ako to znie – kúsok žrebu, zvyčajne s atraktívnou potlačou popisujúcou odmenu, na ktorej je možné zoškrabať časť povrchu a odhaliť, čo je pod. Keď sa pýtame, ako hrať lotériu online, musíme myslieť na stieracie žreby – sú veľmi populárne. Pri prechode z režimu offline do režimu online sa „škrabanie“ vykonáva pomocou klávesnice na vašom notebooku, tablete alebo smartfóne. Cena môže byť kdekoľvek od malej sumy alebo dokonca jednoducho práva hrať znova zadarmo, až po milióny dolárov. Ceny môžu zahŕňať aj dovolenky, autá, domáce spotrebiče a podobné odmeny.

Stieracie žreby sa líšia v tom, čo je viditeľné po odstránení krytu. Niekedy jediný obrázok prezradí držiteľovi, či karta vyhrala alebo nie.

Jackpot Scratch Cards : Hrajte online a vyhrajte obrovské ceny
Samuel O'Reilly
ExpertSamuel O'ReillyExpert
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Kde kúpiť lístky na stieracie žreby

Pomerne často ide o zhodu – môže ísť o šesť peňažných súm alebo šesť predmetov, a ak sú tri rovnaké, je to cena, ktorú vyhráva karta. Veľkou výhodou stieracích žrebov je: okamžite viete, či ste vyhrali – a ak áno, o akú cenu ide.

Stieracie žreby si môžete kúpiť kdekoľvek online lotériový tiket. Ak viete, ako si kúpiť žreb online, potom viete, ako si kúpiť stierací žreb. Nákup vstupeniek online znamená, že hrať môže ktokoľvek takmer kdekoľvek na svete. Väčšia skupina kupujúcich znamená viac šancí na výhru, pretože v banke je viac peňazí.

História stieracích žrebov

Kto vyrobil prvé stieracie žreby, nevieme. Čo vieme, je, že prvý patent na „okamžitý stierací tiket“ bol udelený v Amerike v roku 1987 spoločnosti Astro-Med, Inc na Rhode Island. Odvtedy sa používajú na všetky možné účely. Nemocnice ich použili na získanie peňazí, a tak majú aj mnohé rôzne druhy charity.

Používali sa bez herného prvku v hrách pre deti a ako učebná pomôcka – študent dostane otázku a zoškriabe obal na to, čo považuje za správnu odpoveď, aby sa okamžite dozvedel, či to urobil správne alebo zle. Napriek tomu je stále online lotériou, že väčšina stieracích žrebov sa predáva na všetky tieto alternatívne použitia.

Sú stieracie žreby legálne?

Táto otázka do značnej miery závisí od toho, kde vo svete hovoríme. Islam ako náboženstvo odmieta akúkoľvek formu hazardu a mnohé islamské krajiny, ako napríklad Saudská Arábia, hazardné hry nepovoľujú.

Ale čo je hazard? Niektoré krajiny zakazujú tomboly, zatiaľ čo iné to povoľujú. Skutočne, dôkaz pudingu je v jedení, a ak ste v islamskej krajine a chcete vedieť, či je tam legálne kupovať stieracie žreby, najlepší spôsob, ako to zistiť, je prihlásiť sa na stránku, kde je možné hrať stieracie žreby online.

Ak dostanete správu, že prístup na túto stránku nie je povolený tam, kde sa nachádzate, potom viete, že krajina si to neželá. Dalo by sa to, samozrejme, obísť pomocou VPN – ale stále by ste si mali byť vedomí toho, že prísne vzaté, to, čo robíte, nie je legálne na mieste, kde to robíte.

Inde – v Severnej Amerike, Južnej Amerike a Európe a väčšine Afriky – budú stieracie žreby legálne, ak máte viac ako 18 rokov (alebo v niektorých prípadoch viac ako 21 rokov). A v Číne a mnohých ďalších častiach Ázie sú hazardné hry nesmierne populárne. Akákoľvek forma, v ktorej to príde, vrátane stieracích žrebov, bude nielen prípustná, ale aj praktizovaná s veľkým nadšením.

Ako hrať stieracie žreby

Ide o to, ako hrať lotériu online.

Cítiť sa ako doma

Začnite tým, že nájdete stránku, na ktorej sa budete cítiť pohodlne – takú, ktorá sa podľa vás prezentuje spôsobom, v ktorom sa budete cítiť ako doma. Hranie online by malo byť príjemné – v tom je celý zmysel.

Čo je v ponuke?

Je neobvyklé, že online loto stránka má v ponuke len jeden druh stieracích žrebov. V ktorej sa cítite pohodlne? Ten, ktorý ponúka obrovský peňažný výnos, ale kde sú šance na úspech nevyhnutne vyššie? Ten, kde je veľmi pravdepodobné, že vyhráte pomerne často, no výhry budú skromné?

Alebo niekde medzi tým? Ktorákoľvek možnosť sa vám páči, vezmite si ju. Vyberte tento stierací žreb. Potom choďte na to pracovať. Urobte to, čo musíte urobiť – stlačte akúkoľvek požadovanú kombináciu kláves – odstráňte kryt a zistite, či ste vyhrali.

Aký je váš rozpočet?

Zakaždým vám pravdepodobne ponúkne možnosť ísť znova – kúpiť si ďalšiu kartu. To je skvelé. Robíte to, pretože to robíte radi, takže ak to urobíte znova, pravdepodobne to do určitej miery zvýši vaše potešenie. A práve v tomto bode začínate mať pocit, že ste možno na jeden deň stavili dosť. To je ten moment, kedy sa treba zastaviť. Zajtra je iný deň. Vráťte sa teda k stieracím žrebom.

Aké sú šance na výhru v stieracích žreboch?

Pravdepodobnosť výhry s ktorýmkoľvek konkrétnym stieracím žrebom závisí od hodnoty cien, sumy v banke a od toho, aké má organizátor kurz. Môžete si predstaviť, že keby ste nevedeli lepšie, organizátor by nechcel, aby niekto vyhral, pretože každá cena berie peniaze z toho, čo organizátor vyzbieral.

To však nerozumie základnému bodu o stieracích žreboch a akejkoľvek inej forme lotérie: organizátor chce víťazov, pretože ak ľudia uvidia iných ľudí vyhrávať so stieracím žrebom, pravdepodobne si kúpia vlastný žreb. Ak každý, koho poznajú a kto si kúpi stierací žreb, nevyhrá cenu, prečo by si ho kupoval sám? Samozrejme, nechceli.

Možnosti výplaty, ak vyhráte

Vyhrali ste! Výborne! Teraz - ako zbierate svoje výhry? Hráte online, takže si môžete nárokovať aj online. Pokyny budú priamo pred vami. Budete vyzvaní, aby ste časť svojich výhier minuli na nový stierací žreb; ak máte šťastie (a prečo by ste nemali? Práve ste vyhrali!), pokračujte. Zvyšok peňazí si môžete previesť na svoj účet a odtiaľ si ich môžete vybrať. Užite si to!

Hovorí vám to na webovej stránke?

Keď si kúpite kartu offline, zadná strana karty zvyčajne obsahuje vetu niečo ako: „Celkové šance na výhru ceny sú...“ a potom vyhlásenie o kurze. „1 z 3“ alebo ako sa to stalo. Nakupujete však online, nie offline, takže nemáte žiadnu fyzickú kartu, na ktorú by ste sa mohli pozrieť na zadnú stranu. Pravdepodobnosť však môže byť uvedená niekde v údajoch o karte, ktoré sú prenášané online. Pozri sa. sú tam?

Tipy a triky na hranie stieracích žrebov

Keď hráte stieracie žreby online, nekupujte najlacnejšie žreby. Sú lacné, pretože výhry v bazéne sú menšie

Skontrolujte, či vám karta hovorí, aké sú šance na výhru. Má zmysel kúpiť si kartu s lepšími kurzami

Dodržujte svoj rozpočet.

Keď si kupujete herné lístky online, zostaňte s rovnakým druhom karty. Ak sa chystáte kúpiť desať stieracích žrebov, budete mať väčšiu šancu vyjsť dopredu, ak všetkých desať bude rovnaký typ žrebu, než keď vyskúšate hádzanie od karty ku karte.

Počas hry nepite alkohol. Ak vypijete dostatok alkoholu, ktorý zatemní váš úsudok, nebudete jasne myslieť na šance. Alebo o dodržaní svojho rozpočtu. Udržujte tieto dve radosti oddelené.

A na záver si zapamätajte toto: Je to o šťastí. A niekedy bude šťastie na vašej strane a niekedy nie. Buďte pripravení zastaviť, keď je jasné, že sa nikam nedostanete. Ale určite sa vráťte na ďalší deň, aby ste videli, či sa vaše šťastie zmenilo.

About the author
Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
Hry
About

Samuel O'Reilly, rodák z Aussie, je hlavným mozgom niektorých z najpozoruhodnejších online kasínových sprievodcov. S desaťročím v hernom priemysle je Samuelova odbornosť na špičkovej úrovni, vďaka čomu sú jeho recenzie obľúbené medzi nováčikmi aj profesionálmi. Názov avatara: CasinoKangaroo

Send email
More posts by Samuel O'Reilly
Lotéria verzus stieracie žreby: Ktorá má lepšie šance na výhru?

Lotéria verzus stieracie žreby: Ktorá má lepšie šance na výhru?

Premýšľali ste niekedy, či stieracie žreby alebo losy ponúkajú lepšie šance na výhru? Stieracie žreby si môžete vychutnať bez toho, aby ste minuli cent a sú hazardnými hrami. Mnoho ľudí však uprednostňuje hry založené na zručnostiach, najmä online.