Najlepšia Ekstra Pensja Lotéria v 2023/2024

Jedna z najhranejších lotériových hier v Poľsku sa volá Ekstra Pensja, ktorú prevádzkuje Totalizator Sportowy. Ekstra patrí medzi najlepšie online lotérie v Poľsku a žrebuje denne o 21:00 miestneho času. V roku 2021 13. marca hral šťastný hráč z Goliny v Konine rýchly výberový tiket v obchode na Kolejowej 42. Bol jedným z niekoľkých ľudí, ktorí hrali čísla 2, 15, 19, 26 a 35 a ďalšie číslo 4 a vyhrali 5 000 PLN (1 029 USD) každý mesiac počas celkom 20 rokov.

Dňa 16. januára 2021 neidentifikovaný výherca správne vybral čísla pre mesačnú cenu 5 000 PLN (1 029 USD) – 1, 5, 7, 24, 32 a bonusové číslo 2. Tento víťaz je rodák z Chrzanówa a ako všetci ostatní víťazi, ich identita je chránená.

Najlepšia Ekstra Pensja Lotéria v 2023/2024
Ako si kúpiť lístok do lotérie Ekstra Pensja online
Ako si kúpiť lístok do lotérie Ekstra Pensja online

Ako si kúpiť lístok do lotérie Ekstra Pensja online

Kresby Ekstra Pensja sú otvorené len pre miestnych hráčov. Môžu sa však rozhodnúť zúčastniť sa nákupom v blízkom obchode alebo prostredníctvom nej online lotériový tiket prostredníctvom webovej stránky alebo aplikácie Gry Lotto PL. Cena vstupenky na Ekstra Pensja je 5 PLN (1 USD) za vstup a 1 PLN (0,21 USD) na pridanie bonusovej hry za Ekstra Premia.

Hra s násobiteľom 10x stojí 50 PLN (10 USD). Výberom možnosti Advance Draws počas nákupu sa hráči môžu zúčastniť až 8 po sebe nasledujúcich žrebovaní.

Na rozdiel od niektorých iné loto hry, Ekstra Pensja vypláca mesačné výhry počas nasledujúcich 20 rokov. Hráči Vyberú si päť čísel z dostupných 35 a jedno z dostupných 4. Účastníci sa môžu rozhodnúť vsadiť na čísla alebo použiť náhodné žrebovanie. Aj v nasledujúcich ôsmich žreboch môžu jednotlivci hrať rovnaké čísla. Hráči vyškrtnú 5 z 35 a všetky štyri číslice na blanku.

Ako si kúpiť lístok do lotérie Ekstra Pensja online
Krátka história Ekstra Pensja

Krátka história Ekstra Pensja

19. októbra 2014 sa Ekstra Pensja prvýkrát objavila v lotériovom štúdiu, napriek tomu, že predaj prebieha už tri dni. Táto lotéria je prvou z týchto „čudných“ hier prepustený v Poľsku Výhra je okamžite insolventná a hráč dostane platbu. Tento plat je na rovnakej úrovni ako štandardný plat v stave. Zohľadňuje sa v žiadostiach o pôžičku a dokonca sa prenáša cez rodinu.

Spôsob, akým sa hra hrá, sa od jej prvého vývoja príliš nezmenil. Pred 11. septembrom 2015 sa žrebovalo len v stredu a nedeľu. V ten deň pribudli piatkové žrebovania.

Možnosť multiplikátora bola zavedená v roku 2016, čím sa primárna cena zvýšila až na 50 000 PLN (10 297 USD) mesačne na 20 rokov. O rok neskôr bola hra rozšírená na denné kreslenie namiesto iba dvakrát týždenne. Bonusová hra Ekstra Premia bola poslednou zmenou v roku 2019.

Je Ekstra Pensja legálna?

Ekstra Pensja je v Poľsku legálna. Väčšina možností online hazardných hier je zakázaná alebo obmedzená na štátne monopoly. Jedinými výnimkami sú online hazardné hry a prevádzkovanie propagačných lotérií, ktoré potrebujú predchádzajúce povolenie.

Krátka história Ekstra Pensja
Ako hrať online lotériu Ekstra Pensja

Ako hrať online lotériu Ekstra Pensja

Tipujúci si vyberú päť čísel medzi 1 a 35 a ďalšie číslo medzi 1 a 4. Je tiež možné riešiť každú zo štyroch možností. Za 1 PLN sa účastníci môžu rozhodnúť pridať bonusovú hru Ekstra Premia. Žreb extra hry, známy ako Extra bonus, sa uskutoční hneď po žrebovaní o Ekstra Pensja.

Aby sa hráči mohli zúčastniť, musia pravidelne staviť 1 PLN. Ich čísla budú následne zaradené do oboch žrebovaní. Jednotlivci, ktorí majú záujem, by si mali kúpiť lístky lotérie Ekstra Pensja online, zabezpečiť si ich a vrátiť sa, aby si mohli pozrieť najnovšie výsledky lotérie Ekstra Pensja. Aby ste mohli získať cenu, musia sa zhodovať aspoň dve bežné čísla.

Časy vyžrebovania každého čísla počas posledných 20 žrebovaní sa zobrazujú prostredníctvom štatistík Hit-And-Miss. Táto tabuľka sa aktualizuje pri každom vyžrebovaní čísla. V každom riadku je uvedený počet žrebov od posledného žrebovania daného čísla. Priemerný čas medzi žrebov čísla možno vypočítať, aby sa zistilo, či je po splatnosti alebo splatná.

Ako hrať online lotériu Ekstra Pensja
Aké sú šance na výhru Ekstra Pensja?

Aké sú šance na výhru Ekstra Pensja?

Jackpot Ekstra Pensja má šancu na výhru jedna ku 1 298 528. Pravdepodobnosť zhody s číslami 5 a 1, ktorá platí odhadom 5 000 PLN mesačne počas 20 rokov, je 1 ku 1 298 522. Hráči dostávajú 25 000 PLN za zhodu piatich čísel s pravdepodobnosťou 1:432 843, že tak urobia.

Odmeny za párovanie 4 + 1 a 4 sú 1 000 PLN a 200 PLN. Pravdepodobnosť zhody týchto čísel je však 1 ku 8 657 a 1 ku 2 886. Hráči, ktorí zápasia 3 + 1 a 3, dostanú 80 PLN a 25 PLN. Pravdepodobnosť je 1 ku 299 a 1 ku 100. Zhoda 2 + 1 a 2 môže účastníkom zarobiť 10 PLN a 5 PLN. Pravdepodobnosť je 1 ku 32 a 1 ku 11.

Možnosť násobenia 10x je k dispozícii na zakúpenie v bežných aj bonusových hrách. Všetky odmeny pod 2 280 PLN je možné získať od miestnych predajcov Lotto. Drobné ocenenia sú tiež okamžite pripísané na účty online hráčov. Zo všetkých odmien presahujúcich 2 280 PLN budú odpočítané dane vo výške 10 %.

Aké sú šance na výhru Ekstra Pensja?
Možnosti výplaty pre víťazov Ekstra Pensja

Možnosti výplaty pre víťazov Ekstra Pensja

Každý hráč, ktorý vsadí x 10, má šancu zarobiť si 20-ročný príjem 50 000 zlotých. To je desaťkrát viac výhier ako pri bežnej stávke. Cena kupónu na takúto hru však bude úmerne vyššia; je to 50 PLN. Samozrejme, že sadzba môže byť aj nižšia, napríklad x 5 (cena kupónu bude 25 PLN).

Každý mesiac je možné staviť až 50 000 zlotých po dobu maximálne 20 rokov. Na prázdnom mieste je napísaná suma zvolenej mzdy. Je životne dôležité ponechať si poukážku so stávkami Ekstra Pensja. Okrem toho, že je nevyhnutný na overenie výsledkov žrebovania Ekstra Pensja, slúži ako základ pre vyplácanie výhier.

Možnosti výplaty pre víťazov Ekstra Pensja
Tipy a triky, ako hrať Ekstra Pensja

Tipy a triky, ako hrať Ekstra Pensja

Každý poľský hráč si predstaví, že raz vyhrá v lotérii. Šanca na výhru jackpotu v lotérii je malá, no aj tak sa vyskytli výhercovia jackpotu. O pravdepodobnosti výhry Ekstra Pensja rozhoduje najmä náhoda, ale existujú nejaké stratégie jednotlivci by sa mali snažiť.

Keď sa účastníci naučia, ako si kúpiť lístok na lotériu Ekstra Pensja, môžu získať viac lístkov, ak chcú zvýšiť svoje šance na výhru. Nevýhodou je, že možno budete musieť minúť veľa peňazí, aby ste vyhrali cenu. Vzhľadom na značné výdavky, ktoré jednotlivci vznikajú pri nákupe lístkov, nemusí byť hodnota ich výhier úplne splatená.

Ďalšie užitočné stratégie

Najtypickejšou stratégiou je kúpiť si jednu líniu a nábožne ju dodržiavať pri každom ťahaní. Strach z premeškania, ak sa ich čísla objavia v žrebovaní, na ktoré si nezakúpili lístky, hráčov motivuje. Hráči preto musia prestať takto uvažovať a pokúsiť sa kúpiť viac lístkov na kresby Ekstra Pensja, ktoré sa vyskytujú menej často. Človek môže vyhrať lepšie, ak bude hrať o výraznejšie vklady.

Navyše, keďže čísla nad často voleným číslom 31 sa vyskytujú rovnako často, hráči by mali venovať väčšiu pozornosť týmto číslam. Účastníci nemusia nevyhnutne zvýšiť svoje šance na výhru v lotérii, ale keďže väčšina jednotlivcov obmedzuje svoj fond, výplaty Ekstra Pensja budú zvyčajne významné.

Tipy a triky, ako hrať Ekstra Pensja