Kompletný zoznam 10 American Express lotériových stránok 2024

Väčšina hráčov teraz uprednostňuje online lotérie pred tradičnými lotériami, pretože ich vystavuje značnému počtu jackpotov na celom svete, ako sú EuroMillions, US Powerball a MegaMillions. Našťastie je možné online lotériové lístky zakúpiť pomocou kartových služieb, ako je American Express. American Express, tiež známa ako AmEx, je úspešná finančná organizácia, ktorá sa zaoberá kreditnými kartami, cestovnými šekmi a platobnými kartami.

Založili ju v roku 1850 v New Yorku John Warren Butterfield, William Fargo a Henry Wells. S obľubou sa používa v USA, ale je dostupný aj vo viac ako 160 ďalších krajinách a územiach. Karty AmEx sa vyvinuli na niektoré z najpoužívanejších bankových kariet, ktoré predstavujú približne 24 % obchodu s kreditnými kartami v USA.

Kompletný zoznam 10 American Express lotériových stránok 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Ako vykonať vklad cez American Express

Banka American Express ponúka samostatné účty pre karty a sporenie. Tieto dva môžu byť prepojené, takže používateľ môže použiť prostriedky zo svojho sporiaceho účtu prostredníctvom údajov o kreditnej karte bez toho, aby sa zakaždým prihlasoval a odhlasoval. Vklad peňazí s American Express na lotériovej stránke online je rovnako jednoduchý ako použitie akejkoľvek kreditnej karty.

Tento proces je podobný nákupu tovaru a služieb zo stránky elektronického obchodu s populárne spôsoby platby ako MasterCard alebo Visa. Hráči online lotérií, ktorí uprednostňujú mobilné zariadenia, nemajú žiadne problémy. Tu je návod, ako na to.

 1. Prihláste sa na stránku online lotérie pomocou registrovaného používateľského mena a hesla
 2. Prejdite na Môj účet a kliknite na Pokladňa/Platby
 3. Otvorte kartu Vklad a z rozbaľovacieho zoznamu spôsobov vkladu vyberte American Express
 4. Pridajte číslo karty AmEx
 5. Zadajte krajinu, z ktorej stránka lotérie pôsobí
 6. Zadajte výšku vkladu
 7. Postupujte podľa pokynov na obrazovke (2-faktorové overenie a výzvy na jednorazové heslo)
 8. Potvrďte platbu a počkajte niekoľko sekúnd

Pokiaľ je na účte AmEx dostatok prostriedkov, vklad bude okamžite presunutý na príslušný online lotto účet. Finančný loto účet sa môže zúčastniť jackpotov v lotérii so skutočnými peniazmi a iných hier. Niektoré lotériové stránky majú relatívne nízke limity vkladov, napríklad 10 USD. Majitelia kreditných kariet American Express majú šťastie, pretože spoločnosť nestanovuje maximálny limit prevodu pre karty.

Hráči online lotérií, ktorí radi kupujú množstvo lístkov alebo uzatvárajú veľké stávky, si môžu na svoje účty bezplatne nahrať akúkoľvek sumu. Okrem toho je AmEx proti lotériovým stránkam, ktoré účtujú transakčné poplatky, takže všetky vklady American Express sú bezplatné.

Ako vykonať výber s American Express

Rovnako ako v prípade vkladov, výplaty v lotérii s American Express sú jednoduché. Hráči Lotto môžu pohodlne a bez problémov vyplácať peniaze cez mobil. Proces výberu prebieha nasledovne:

 1. Navštívte výplatnú stránku na stránke online lotérie
 2. Z dostupných spôsobov platby vyberte American Express
 3. Zadajte výhry na výplatu
 4. Keďže AmEx už bol použitý na vklad, nie je potrebné vypĺňať údaje o karte
 5. Overte prevod a odošlite podrobnosti na schválenie poskytovateľovi lotérie

Prevod nie je taký okamžitý ako vykonanie vkladu, ale je relatívne rýchlejší ako väčšina výberov kreditnou kartou. Keď stránka lotto schváli žiadosť, môže trvať približne 72 hodín, kým sa peniaze dostanú k víťazovi.

V závislosti od používanej karty America Express účtuje obchodníkovi (v tomto prípade lotérijnej stránke) 2,5 % až 3,5 % z čiastky transakcie. Spoločnosť však zákazníkovi (hráčovi lotérie) neúčtuje poplatky. Ak hráč zaplatí akékoľvek poplatky za výber, bude to rozhodnutie zo stránky lotérie a nie AmEx.

V závislosti od banky hráča nemusí byť AmEx k dispozícii na výber výhier v lotérii. Pred výberom peňazí na online lotérii American Express je nevyhnutné poradiť sa s bankou.

Príklady bánk a úverových zväzov, ktoré ponúkajú karty AmEx, zahŕňajú American Express Bank, US Bank, Navy Federal, USAA, Wells Fargo atď. Karty AmEx sú zriedka vydávané treťou stranou, pretože American Express je sieťou kariet aj vydavateľom kariet. . Napriek tomu je spoločnosť v partnerstve s inými spoločnosťami vydávajúcimi kreditné karty, takže je možné získať kartu AmEx od iných finančných inštitúcií.

Bezpečnosť a ochrana v American Express

American Express existuje už takmer dve storočia a medzi zákazníkmi sa teší skvelej povesti, čo znamená, že ide o dôveryhodnú službu. Online lotériové transakcie s AmEx sa považujú za jedny z najbezpečnejších.

Spoločnosť dodržiava prísne bezpečnostné opatrenia a vyžaduje, aby ich všetci obchodníci nasledovali. Finančné prostriedky sa počas prevodu nikdy nestratia; používatelia preto sotva zaznamenajú problémy s peniazmi, ktoré sa odpočítajú z ich kariet a nedostanú sa na stránku lotérie.

The internetová stránka lotérie sa môže zdať desivé pre hráčov, ktorí sa obávajú bezpečnosti údajov pri interakcii online. American Express však investoval do špičkového zabezpečenia, aby zabezpečil, že akékoľvek hrozby tretích strán budú zmarené skôr, ako spôsobia škodu. Ich schéma ochrany spotrebiteľa zabezpečuje, že peňažné straty presahujúce 50 USD v dôsledku krádeže karty budú preplatené.

American Express využíva technológiu šifrovania na ochranu online účtov, ktoré zabezpečujú osobné údaje spotrebiteľov. Automatický časový limit je povolený na používateľskom účte, ak je neaktívny 10 minút.

To znamená, že žiadny neoprávnený používateľ nemá prístup k účtu, aj keď používa verejný počítač alebo nechá svoje zariadenie bez dozoru. V prípade akýchkoľvek zmien prihlasovacích údajov, ako je heslo, AmEx pošle potvrdzujúci e-mail, aby sa ubezpečil, že žiadosť prichádza od oprávneného používateľa.

Možnosti zákazníckej podpory American Express

V American Express používatelia očakávajú, že nájdu odpovede a splnia svoje očakávania prostredníctvom:

 • Živý chat
 • Vyhľadávací nástroj centra pomoci
 • Telefón
 • Mail

Pri chatovaní s online agentom sa zákazníci musia prihlásiť pomocou svojho ID používateľa. Táto funkcia je vhodnejšia pre naliehavé záležitosti. Prípadne môžu zákazníci použiť telefónne čísla uvedené na stránke Kontaktujte nás. Každá linka je navrhnutá pre špecifické služby, ako sú kartové aplikácie a platby. Niektoré horúce linky fungujú v určitých časoch, zatiaľ čo iné sú dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Zákazníci, ktorí hľadajú podrobnú pomoc a sú ochotní počkať niekoľko dní, môžu napísať poštu prostredníctvom jednej z troch uvedených adries. Stojí za zmienku, že karty AmEx majú na zadnej strane telefónne číslo. Držitelia kariet môžu tieto čísla kedykoľvek vytočiť.

A nakoniec, American Express ponúka centrum pomoci, ktoré je hlavným informačným centrom na zodpovedanie často kladených otázok. Zákazníci tu nájdu užitočné pokyny týkajúce sa výmeny karty, kreditného skóre, sporov o platbu a otvorenia účtu.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková