Kompletný zoznam 10 GiroPay lotériových stránok 2024

GiroPay je nemecká internetová platobná metóda založená na online bankovníctve. Funguje od februára 2006. Zákazníci môžu bezpečne vyplácať lotérie online využitím priameho online prevodu prostredníctvom svojich bankových účtov pomocou tohto spôsobu platby. Spôsob platby patrí medzi najvýznamnejších poskytovateľov online platieb. Ponúka domáce a medzinárodné finančné transakčné služby.

Programu sa zúčastňuje viac ako 1 500 nemeckých bánk, ktoré oslovujú 17 miliónov zákazníkov online platieb. To predstavuje viac ako 85 % nemeckého bankového trhu.
Zákazníci potvrdia platby GiroPay druhým spôsobom overenia alebo PIN v závislosti od svojej banky.

Kompletný zoznam 10 GiroPay lotériových stránok 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

O GiroPay

Tento spôsob platby predstavuje 10 % všetkých online transakcií. Pri jej použití na stránke online lotérie sú zákazníci presmerovaní na webovú stránku Giropay, aby overili platbu a okamžite sa oznámi úspešnosť alebo neúspešnosť platby. Zostáva jednou z najpopulárnejších metód vkladov používaných hráčmi online lotérií v Nemecku a Rakúsku.

Bezpečnosť a akceptované krajiny

Keďže zákazník musí platbu overiť vo svojej banke, nebezpečenstvo podvodu alebo nerozpoznania platieb je obmedzené. Výsledkom je, že tipujúcim nebudú z ich online lotériových účtov odstránené žiadne kompenzácie ani finančné prostriedky z dôvodu sporov. Platby uskutočnené cez GiroPay je možné vrátiť až 180 dní po ich vykonaní.

V súčasnosti sú jediné Nemecko a Rakúsko krajín ktoré akceptujú GiroPay. V roku 2014 spoločnosť spolupracovala so systémom EPS, ktorý využívajú rakúske banky na umožnenie cezhraničných platieb. Ak niektorá banka nepovolí použiť GiroPay na posielanie peňazí, môže použiť inú možnosť platby dostupnú pre rôzne lotériové stránky online.

Ako vykonať vklad cez GiroPay

Pokiaľ ide o zlúčenie popredných značiek online kasín s prístupnými bankovými metódami, kasína GiroPay sú rastúcim odvetvím. Tento poskytovateľ spôsobu vkladu je zvyčajne prepojený s bankovým účtom. Používatelia sa pri používaní stránky online lotérie GiroPay musia vysporiadať so svojou bankou a online lotériou. Používatelia môžu vykonať zálohu pomocou svojich mobilných telefónov. Stačí im bežný účet v nemeckej banke s prístupom k online bankovníctvu.

Kroky, ktoré treba nasledovať

Ak chcete vykonať priamy vklad u poskytovateľa služieb, používatelia prejdú k pokladni buď na webovej stránke, alebo prostredníctvom aplikácie online lotérie na svojom telefóne. Potom na stránke „Vklad“ vyberú „Ďalšie spôsoby platby“, aby sa im zobrazili všetky dostupné alternatívy. Z rozbaľovacej ponuky vyberte „GiroPay“ a potom vyberte jednu z navrhovaných súm vkladu alebo zadajte vlastnú sumu do oblasti „Iné“.

Potom zadajú bonusový kód pre prvý vklad, ak je k dispozícii. Po presmerovaní sa prihláste na webovú stránku GiroPay a dokončite proces vkladu podľa pokynov na obrazovke. Po potvrdení transakcie sú prostriedky pripísané na účet užívateľa.

Väčšina lotériových stránok neúčtuje žiadne poplatky za použitie tohto spôsobu vkladu. Okrem 0,08 USD za transakciu poskytovateľa sa však môžu líšiť aj bankové poplatky používateľa. Momentálne je maximálny vklad GiroPay 5 000 USD na transakciu. Toto obmedzenie môže byť nižšie v závislosti od toho, ktorú online lotériovú stránku si používatelia vyberú, pretože každá môže mať vlastnú sadu parametrov.

Ak niekto potrebuje vložiť väčší vklad, bude to možné jednoduchými krokmi. Budú musieť vykonať viacero transakcií v prírastkoch 5 000 USD, kým nedosiahnu požadovanú sumu vkladu. Minimálna výška vkladu pri GiroPay nie je stanovená, ale prevádzkovateľ online lotérie ju môže používateľom nastaviť.

Ako vykonať výber cez GiroPay

Táto technológia umožňuje používateľom vyberať peniaze zo svojich telefónov, pokiaľ majú bežný účet v Nemecku s prístupom k online bankovníctvu. Aby používatelia mohli používať tento spôsob platby, musia si najprv vo svojej banke nastaviť online bankovníctvo.

Môžu navyše vyžadovať, aby zariadenie vytvorilo bezpečnostný kód potrebný na autorizáciu transakcie. Niektoré banky používajú na výrobu tohto kódu svoje aplikácie. Ak používatelia uprednostňujú výber cez GiroPay, jednoducho dokončia transakciu podľa pokynov na obrazovke. Proces výberu je takmer rovnaký ako vklad s týmto spôsobom platby.

Kroky na stiahnutie

Prvým krokom bude, aby používateľ potvrdil, že kasíno, z ktorého si chce vybrať svoje výhry, akceptuje GiroPay. Potom prejdú do sekcie výberu lotériová stránka online. Potom si ako spôsob platby vyberú GiroPay a zadajú sumu, ktorú chcú vybrať.

Ak chcete dokončiť výplaty v lotérii, začiarknite políčko na potvrdenie, ktoré sa zobrazí na obrazovke, a potom kliknite na tlačidlo Odoslať. Čas spracovania každého výberu a strhnuté poplatky určuje väčšinou banka.

Poskytovateľ vo všeobecnosti nemá denný limit výberu. Keďže GiroPay je prepojený s bankovým účtom, neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa počtu transakcií, ktoré s ním možno uskutočniť. Čas, za ktorý sa peniaze objavia na účte používateľa, však určuje banka, ktorú používa.

Tento spôsob platby účtuje spotrebiteľom poplatky za každú transakciu, takže nie je vhodný pre hráčov s obmedzeným rozpočtom. Tento spôsob výberu je možné použiť kedykoľvek. Niektoré online lotériové kasína však môžu mať obmedzenia spracovania výberu. V dôsledku toho by si ich používatelia mali pred výberom poradiť.

Bezpečnosť a ochrana na GiroPay

Spracovateľ platieb je dobre známy svojimi prísnymi bezpečnostnými opatreniami. Stávkujúci zaručene uskutočnia úplne bezpečné online bankové transakcie pomocou GiroPay. Všetky transakcie a citlivé informácie sú chránené najpokročilejšími dostupnými bezpečnostnými metódami. Táto možnosť platby je jedinečná nielen z hľadiska jednoduchosti, ale aj z hľadiska bezpečnosti.

Pre bezpečný prenos GiroPay vždy používa AES 256-bitové šifrované kódy pod TLS 1.2. V systéme sa používajú aj PIN a TAN kódy (dva faktory). Tie zaisťujú, že používatelia nebudú podvedení, navyše poskytujú maximálnu bezpečnosť pri prístupe k online bankovníctvu. Majitelia účtov môžu používať platobný nástroj zadarmo, ale obchodníci by si mali overiť u svojej banky alebo sprostredkovateľa akékoľvek dodatočné poplatky za služby. Sprostredkovatelia si môžu účtovať paušálny poplatok alebo pomernú časť z počtu transakcií.

Pretože sa používatelia nemusia registrovať, aby mohli uskutočniť vklad, finančné prostriedky sa okamžite presúvajú z ich bankového účtu na ich online lotériový účet. Platby sú spracované okamžite, pretože ide o možnosť platby v reálnom čase. Používatelia by sa však mali mať na pozore, pretože čas potrebný na spracovanie prostriedkov na účte online lotérie sa môže líšiť, takže sa oplatí vopred si to s nimi dvakrát overiť.

Možnosti zákazníckej podpory GiroPay

Spôsob platby je celkom pohodlný a tím zákazníckych služieb je veľmi pohotový. Používatelia sa môžu na help desk obrátiť rôznymi spôsobmi. Existuje však značný nepomer v čase, ktorý je potrebný na splnenie rôznych úloh pri použití alternatívnych prístupov. Zákaznícka podpora je väčšinou dostupná od 8:00 do 22:00, od pondelka do piatku a od 10:00 do 18:00 cez víkendy a sviatky.

V prípade núdze sú k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Mimo pracovného času sa hovory podpory posielajú na pohotovostnú linku pohotovostnej služby 24/7, ktorá je spoplatnená. Keďže ide o nemeckú firmu, ich primárnym jazykom je nemčina. Podpora telefonických hovorov je však ponúkaná aj v niekoľkých ďalších jazykoch.

Používatelia môžu tiež kontaktovať tím podpory odoslaním lístka prostredníctvom sekcie O webovej lokalite, ktorá sa nachádza v spodnej časti ich stránky. Viac informácií môže používateľom poskytnúť aj banka vedúca účet. Jeden z nich dostane kontakty na svoju banku tak, že sa obráti na ich stránky sociálnych médií.

Kontaktné informácie

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková